Menu

2017/2018

Tabuľka úspechov na súťažiach

Hudobný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Zlatý gaštan

Vranov nad Topľou

Mesto a Mestský dom kultúry Vranov nad Topľou

7.-8.9.2017

Medzinárodná súťaž

Erik Jurčák

Laureát festivalu

Mgr. Lucia Ondrová

Filip Marek

Cena diváka

Mgr. Lucia Ondrová

13. ročník „Karaoke show - Ukáž čo vieš  2017“

ZUŠ Smižany

3.11.2017

Okresná  súťaž

Nina Maniaková

1.miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Nikola Bondirová

3.miesto

Lívia Vansačová, DiS.art

Katarína Pustaiová

1.miesto

Lívia Vansačová, DiS.art

Alexandra Šutyová

2.miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Filip Marek

1.miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Erik Jurčák

2.miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Adrián Ondov

cena diváka

Mgr. Lucia Ondrová

Komorný spevácky zbor: Sueno

1.miesto

Mgr. Lucia Ondrová

 

33. Košický zlatý poklad 2017,

RTVS Košice, 10.10.2017

Celoslovenská súťaž

Adrián Ondov

Víťaz

Mgr. Lucia Ondrová

 

9. ročník gitarovej súťaže Prievidza 2017

ZUŠ a mesto Prievidza

15.11.2017

Celoslovenská súťaž

Matej Gabriel Roháč

strieborné pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Dominik Novák

strieborné pásmo

Mg. Edita Tornay, DiS.art

Andrej Kalík

strieborné pásmo

Mg. Edita Tornay, DiS.art

4. ročník speváckej súťaže Fullstar 2018

ZUŠ a mesto Ružomberok

15.3.2018

 

Celoslovenská súťaž

Nina Maniaková

strieborné pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

Nikola Bondirová

strieborné pásmo

Lívia Vansačová, DiS.art

Karolína Lesňáková

bronzové pásmo

Lívia Vansačová, DiS.art

Paula Grečková

strieborné pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Diana Klingová

strieborné pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Katarína Pustaiová

zlaté pásmo a cena za presvedčivý  spevácky výkon

Mgr. Lucia Ondrová

 

Marietta Mareková

zlaté pásmo a cena za presvedčivý spevácky výkon

Mgr. Lucia Ondrová

 

Alexandra Šutyová

zlaté pásmo a cena za presvedčivý spevácky výkon a cena poroty

Lívia Vansačová, DiS.art

Filip Marek

strieborné pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Hviezdička

MŠ SR, Umelecká spoločnosť gong

Košice

6.4.2018

Celoslovenská súťaž

Paula Grečková

Postup na celoslovenské kolo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Zahraj, že mi, zahraj 2018

súťažná prehliadka detského hudobného folklóru

NOC Bratislava, obec Smižany

24.3.2018

Okresná súťaž

Spevácka skupina Šafolka

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Maniaková

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Nina Bazárová

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Nina Šmelková

zlaté pásmo

Paula Grečková

zlaté pásmo

Lukáš Mižigár

zlaté pásmo

Lucas Zavadský

strieborné pásmo

10. ročník súťažnej prehliadky žiakov ZUŠ východoslovenského regiónu v sólovej  hre na klavíri,

ZUŠ Spišská Nová Ves,

10.4.2018

Krajská súťaž

Daniela Morihladková

bronzové  pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

Gitarový festival Giraltovce 2018

ZUŠ Giraltovce

13.4.2018

Celoslovenská súťaž

Emma Murdžáková

Strieborné pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Zahraj že mi zahraj 2018

súťažná prehliadka detského hudobného folklóru

NOC Bratislava, obec Buzica

21.4.2018

Krajská súťaž

Spevácka skupina Šafolka

zlaté pásmo a postup na celoslovenské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Bazárová

zlaté pásmo a postup na celoslovenské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Maniaková

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Celoslovenská súťažná prehliadka v sólovej hre na saxofóne

ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa,

25.4.2018

Celoslovenská súťaž

Kristína Cmorejová

bronzové pásmo

Peter Kováčik, DiS.art

Hviezdy hrajú  srdcom 2018

1. celoslovenská klavírna súťažná prehliadka

SZUŠ Jánoš Ružomberok

26.4.2018

Celoslovenská  súťaž

Nina Maniaková

strieborné pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

Ema Čekeľová

bronzové  pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

 

Banskoštiavnické kladivká 2018

3. ročník súťažnej prehliadky v hre na klavíri pre žiakov ZUŠ

ZUŠ Banská Štiavnica

3.5.2018

Celoslovenská  súťaž

Nina Maniaková

zlaté pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

 

Ema Čekeľová

bronzové pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

Štvorručná hra na klavíri

strieborné pásmo

Eva Alžbeta Kukurová, DiS.art

Bojnická Perla 2018

Celoslovenská súťaž v sólovom speve populárnej piesne pre žiakov ZUŠ

MŠ SR, Mesto Bojnice a  ZUŠ Bojnice

10.5.2018 

Celoslovenská súťaž

Filip Marek

3.miesto

zlaté pásmo

Mgr. Lucia Kováčová

Marietta Mareková

strieborné pásmo

Mgr. Lucia Kováčová

ASPUŠ Lipany

ZUŠ Lipany

10.5.2018

Celoslovenská súťaž

Tímea Ferenčáková

strieborné pásmo

Bc. Oľga Horáčková, DiS.art

Slávka Bendíková

strieborné pásmo

Bc. Oľga Horáčková, DiS.art

Piano v modernom rytme

Celoslovenská klavírna súťaž  modernej - populárnej hudby pre žiakov ZUŠ

MŠ SR, Mesto Bojnice a  ZUŠ Bojnice

24.5.2018 

Celoslovenská súťaž

Monika Bdžochová

bronzové pásmo

František Maliňák

Martina Rusnačková

bronzové pásmo

František Maliňák

Gelnický kľúč 2018

XIV. ročník festivalu komornej hudby

ZUŠ Gelnica, mesto Gelnica

25.5.2018

Celoslovenská súťaž

Akordeónový súbor Snežienky

zlaté pásmo

Bc. Oľga Horáčková, DiS.art

Akordeónové duo EM DUO

strieborné pásmo

Bc. Oľga Horáčková, DiS.art

Gitarové duo FIAD

strieborné pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Gitarové duo EMAND

strieborné pásmo

Mg. Edita Tornay, DiS.art

Hviezdička

MŠ SR, Umelecká spoločnosť gong

Košice

1.6.2018

Celoslovenská súťaž

Paula Grečková

2. miesto

Mgr. Lucia Kováčová

Handlovské gitary 2018

ZUŠ a mesto Handlová

14.-15.6.2018

 

Celoslovenská súťaž

Dzimko Adam

3. miesto

Marián Mikolaj, DiS.art

Koval Filip

3. miesto

Marián Mikolaj, DiS.art

Kalík Andrej

3. miesto

Mg. Edita Tornay, DiS.art

Kollár Emanuel

3. miesto

Mg. Edita Tornay, DiS.art

Vidiečanova Habovka 2018

Celoštátna súťažná prehliadka detského hudobného folklóru

NOC Bratislava, OKS, obec Habovka

16.-17.6.2018

Celoslovenská súťaž

Spevácka skupina Šafolka

Laureát súťaže

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Bazárová

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanečný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Show cup 2018

Tanečná škola SHOW DS Košice, Kasárne /Kulturpark/ Košice

 10.2.2018

Celoslovenská súťaž

Choreografia tanečný pár

rockenroll

1. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

Choreografia

Formácia

rockenroll

1. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

Slovenský pohár v akrobatickom rock and rolle 2018

MŠVVa Š SR, Športovo tanečný klub RRC Hydrorock Bratislava a Slovenský zväz akrobatického rock and rollu Bratislava a

mesto Dunajská Streda

20.5.2018

Medzinárodná súťaž

Tomáš Mlynarčík - Simona Nováková

1.miesto

Mgr. Ján Olejník

Juraj Kordovaník - Kristína Polláková

5.miesto

Mgr. Ján Olejník

Štefan Krištof  Alexandra Lengvarská

6.miesto

Mgr. Ján Olejník

Dávid Koš - Adriana Petáková

9.miesto

Mgr. Ján Olejník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Literárno - dramatický odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

64. Hviezdoslavov Kubín 2018

NOC, SOS Spišská Nová Ves

27.03.2018

Okresná  súťaž

Lukáš Bendík

1. miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

Marietta Mareková

1. miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

Viktória Staňová

1. miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

64. Hviezdoslavov Kubín 2018

NOC, KOS Michalovce

25.-27.04.2018

Krajská súťaž

Lukáš Bendík

Strieborné pásmo

Antónia Bendíková, DiS.art

Marietta Mareková

Strieborné pásmo

Antónia Bendíková, DiS.art

Viktória Staňová

Strieborné pásmo

Antónia Bendíková, DiS.art

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výtvarný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Pjongčang očami našich detí

Obec Smižany, Olympijský klub Spiš, OKC Smižany, SŠÚ Smižany, 6.2.2018

 

Okresná súťaž

Anna Badzíková

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Nela Fiffiková

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

Martina Staroňová

1. miesto

Mgr. Martin Olejník

Timotej Dirga

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Martin Kešeľák

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

Vesmír očami detí  2018

SOS Spišská Nová Ves

20.02.2018

 

Okresná súťaž

 

Oliver Ondra

1. miesto

Mgr. Martin Olejník

Liliana Becková

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Ema Markotánová

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

Rút Kovalčíková

1. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Sofia Tarbajová

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Tomáš Kramár

3. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Cineama 2018

SOS Spišská Nová Ves

20.02.2018

Okresná súťaž

Nataša Strelová

 

 

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

18. Grafický návrh obálky žiackej knižky

Ševt, Bratislava

31.3.2018

Celoslovenská súťaž

Magdaléna Filippová

Finalista z 10 návrhov

Mgr. Diana Mederiová

Ekovýkres, Ekokomix 2018

SOS Spišská Nová Ves

19.5.2018

Okresná súťaž

Sandra Šoltésová

3. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Andrej Dzimko

1. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Dominik Marianik

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Sofia Tarbajová

Čestné uznanie

Mgr. Diana Mederiová

Tomáš Kramár

Čestné uznanie

Mgr. Diana Mederiová

Neodíď nám rozprávočka

Mestská knižnica mesta Piešťany

15.3.2018

Medzinárodná súťaž

Matúš Bartoš

ocenená práca

Cena vydavateľstva SNP Mladé letá

Mgr. Martin Olejník

Slovenský ornament očami Spišiakov

Školské úrady Smižany a Spišská Nová Ves, KR VYV, GUS Spišská Nová Ves, Súkromné etnografické múzeum Humno v Košiciach

30.5.2018

Okresná súťaž

Esther Jaicaiová

1. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Adriána Staroňová

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

Terézia Temňuková

1. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Dominika Kočišová

2. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Oliver Ondra

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

Fantazijné zviera

SZUŠ Prokofievova 5 Bratislava

31.5.2018

Celoslovenská súťaž

Oliver Ondra

čestné uznanie

Mgr. Martin Olejník

 

Novinky

Kontakt

  • Základná umelecká škola
    Námestie M. Pajdušáka 2,
    053 11 Smižany

    Zriaďovateľ:
    Obec Smižany
  • +421 53 4297990

Fotogaléria