Menu

2015/2016

Tabuľka úspechov na súťažiach

Hudobný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Spish Talent festival 2015  - medzinárodný festival - súťaž detskej a mládežníckej tvorivosti

Smižany

25.10.2015

Celoslovenská súťaž

Jakub Hanzely

 

Hlavná cena   v kategórii spev A

Bc. Šimon Hanzely

 

Lenka Hricisková

 

Zlaté pásmo v kategórii spev A

Mgr. Marcela Maniaková

 

DĽH Oriešok

Strieborné pásmo v kategórii hudba B

Bc. Šimon Hanzely

 

11. ročník „Karaoke show - Ukáž čo vieš  2015“

ZUŠ Smižany

13.11.2015

Okresná  súťaž

Nina Maniaková

2. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Katarína Pustaiová

1. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Alexandra Šutyová

2. miesto

Lívia Vansačová

Paula Grečková

3. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Adrián Ondov

1. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Erik Jurčák

3. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

Duo: Lea Kunzová a  Adrián Ondov

1. miesto

 

Mgr. Lucia Ondrová

 

Komorný spevácky zbor: Sueno

2. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

 

Duo: Štefan Vansač a

Alexandra Šutyová

3. miesto

Lívia Vansačová

 

Katarína Pustaiová

cena poroty

Mgr. Lucia Ondrová

Paula Grečková

cena divákov

Mgr. Lucia Ondrová

7. ročník gitarovej súťaže Prievidza 2015

ZUŠ a mesto Prievidza

18.11.2015

Celoslovenská súťaž

Matej Gabriel Roháč

zlaté pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Dominik Novák

strieborné  pásmo

Mgr. Edita Tornay

Makovická struna 2015

NOC, HŠOS Bardejov

29.11.2015

Celoslovenská súťaž

Lenka Hricisková

bez umiestnenia

Mgr. Marcela Maniaková

2. ročník speváckej súťaže Fullstar 2016

ZUŠ a mesto Ružomberok

15.3.2016

Celoslovenská súťaž

Adrián Ondov

zlaté pásmo- Laureát súťaže

Mgr. Lucia Ondrová

 

Nina Maniaková

zlaté pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Katarína Pustaiová

zlaté pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Alexandra Šutyová

zlaté pásmo

Lívia Vansačová

 

Kremnické Laso 2016

12. ročník celoslovenskej súťaže detských a mládežníckych hudobných skupín a spevákov sólistov,

MsKS Kremnica

15.04.2016

Celoslovenská súťaž

Adrián Ondov

1. miesto

Mgr. Lucia Ondrová

 

9. regionálna súťažná prehliadka v hre na klavíri

ZUŠ Spišská Nová Ves

19.4.2016

Celoslovenská  súťaž

Ema Čekeľová

strieborné pásmo

Eva Alžbeta Kukurová

Daniela Morihladková

bronzové pásmo

Eva Alžbeta Kukurová

Antónia Spišiaková

bronzové pásmo

Mgr. Veronika Šubová

Michal Repaský

čestné uznanie

Alica Faixová

Giraltovce 2016 - gitarový festival

ZUŠ Giraltovce

22.4.2016 

Celoslovenská súťaž

Matej Gabriel Roháč

strieborné pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Alex Grečko

strieborné pásmo

Marián Mikolaj, DiS.art

Martin Čambal

strieborné pásmo

Mgr. Ružena Vágnerová, DiS.art

Zahraj, že mi zahraj 2016

regionálna súťažná prehliadka hudobného folklóru detí

NOC Bratislava, SOS Spišská Nová Ves, obec Margecany

23.4.2016

Okresná súťaž

Spevácka skupina Šafolka

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Detská ľudová hudba Oriešok

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Bc. Šimon Hanzely

Nina Bazárová

zlaté pásmo a postup na krajské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Lucas Zavadský

zlaté pásmo a návrh na postup na krajské kolo

Lívia Vansačová

Jakub Hanzely

zlaté pásmo

Bc. Šimon Hanzely

Kristína Tkáčová

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Maniaková

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Paula Grečková

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Šmelková

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Lenka Hricisková

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Simona Hricisková

strieborné pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Zemplín – pop 2016

7.ročník súťažnej prehliadky populárnych skupín a spevákov pôsobiacich na ZUŠ s medzinárodnou účasťou

Mesto a ZUŠ Michalovce

26.4.2016 

Celoslovenská súťaž

Katarína Pustaiová

zlaté pásmo –laureát súťaže

Mgr. Lucia Ondrová

Nina Maniaková

zlaté pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Adrián Ondov

zlaté pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Erik Jurčák

bronzové pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Slávik Slovenska 2016

CVČ Adam 

27.4.2016

Obvodné kolo

Nina Maniaková

1. miesto

Mgr. Marcela Maniaková

 

Nina Bazárová

1. miesto

Mgr. Marcela Maniaková

 

Bojnická Perla 2016

Celoslovenská súťaž v sólovom speve populárnej piesne pre žiakov ZUŠ

MŠ SR, Mesto Bojnice a  ZUŠ Bojnice

29.4.2016 

Celoslovenská súťaž

Alexandra Šutyová

1.miesto v zlatom pásme

Lívia Vansačová

Adrián Ondov

2. miesto v zlatom pásme

Mgr. Lucia Ondrová

 

Paula Grečková

3. miesto v zlatom pásme

Mgr. Lucia Ondrová

 

Erik Jurčák

bronzové pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Filip Marek

bronzové pásmo

Mgr. Lucia Ondrová

 

Akordeónová súťaž Nová Baňa 2016

ZUŠ Nová Baňa a mesto Nová Baňa

4.5.2016

Celoslovenská súťaž

Nikola Plutová

1.miesto

Oľga Horáčková, DiS.art

Duo

Nikola Plutová

Jana Marcinková

1.miesto

Oľga Horáčková, DiS.art

6.ročník Ružomberská klasická gitara 2016

ZUŠ Ľ.Fullu a mesto Ružomberok

6.5.2016

Celoslovenská súťaž

Dominik Novák

bez umiestnenia

Mgr. Edita Tornay, DiS.art

Slávik Slovenska 2016

CVČ Adam 

11.5.2016

Okresná

Nina Maniaková

1. miesto

Mgr. Marcela Maniaková

 

Nina Bazárová

1. miesto

Gelnický kľúč 2016                    festival komornej hudby

27.5.2016

Celoslovenská súťaž

Akordeónový súbor Snežienky

zlaté pásmo –laureát súťaže

Oľga Horáčková, DiS.art

Akordeónové duo JANI

strieborné pásmo

Oľga Horáčková, DiS.art

Gitarový súbor

strieborné pásmo

Mgr. Ružena Vágnerová, DiS.art

Flautový súbor FLUT art

strieborné pásmo

Peter Kováčik, DiS.art

Makovická struna 2016

SOS, Obec Slovinky

15.5.2016

Okresná

Lenka Hricisková

Zlaté pásmo a postup na celoslovenské kolo

Mgr. Marcela Maniaková

 

Simona Hricisková

strieborné pásmo

Zahraj, že mi zahraj 2016

krajská súťažná prehliadka hudobného folklóru detí

NOC Bratislava, kultúrne centrum údolia Bodvy a Rudohoria, obec Buzica

29.4.2016

Krajská súťaž

Spevácka skupina Šafolka

zlaté pásmo a návrh na postup na celoštátne kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Bazárová

zlaté pásmo a návrh na postup na celoštátne kolo

Mgr. Marcela Maniaková

Lucas Zavadský

zlaté pásmo

Mgr. Marcela Maniaková

Detská ľudová hudba Oriešok

strieborné pásmo

Bc. Šimon Hanzely

Slávik Slovenska 2016

CVČ Domino Košice 

31.5.2016

Krajská súťaž

Nina Maniaková

1. miesto

Mgr. Marcela Maniaková

 

XV.medzinárodný festival akordeonistov Euromusette & Goldentango

MŠ SR, mesto a ZUŠ Rajecké Teplice

2.-3.6.2016

 

Medzinárodná súťaž

Nikola Plutová

zlaté pásmo

Oľga Horáčková, DiS.art

Handlovské gitary 2016

ZUŠ Handlová  a mesto Handlová

9.-10.6.2016

Celoslovenská súťaž

Trio :

Miroslava Lesnická

Ingrid Košárová

Mária Vasková

3.miesto

Mgr. Ružena Vágnerová, DiS.art

Vidiečanova Habovka

Festival detského hudobného folklóru

NOC Bratislava, Oravské kultúrne stredisko, obec Habovka

11.-12.6.2016

 

Celoslovenská súťaž

Spevácka skupina Šafolka

zlaté pásmo –Laureát súťaže

Mgr. Marcela Maniaková

Nina Bazárová

zlaté pásmo

13. ročník súťaže mladých organistov 2016

ZUŠ Ignáca Kolčáka  v Námestove

13.-14.6.2016

 

Celoslovenská súťaž

Jakub Zemjanek

3.miesto a cena poroty

František Maliňák

Slávik Slovenska 2016

Dom umenia Topolčany

23.-24.6.2016

Celoslovenská  súťaž

Nina Maniaková

finalistka súťaže

Mgr. Marcela Maniaková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanečný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Show cup 2015

Tanečná škola SHOW DS Košice, Kasárne /Kulturpark/ Košice

 20.2.2016

Celoslovenská súťaž

Katarína Hrubčová a Peter Urban

 

1. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

Jessica Urbanová a Tomáš Mlynarčík

1. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

FOX ONE CUP 2016

Športovo tanečný klub RRC Hydrorock Bratislava a Slovenský zväz akrobatického rock and rollu

Bratislava

19. 3. 2016

Medzinárodná súťaž

„Fire Cats“

 5. ročník

3. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

„Rock Bees“

6. ročník

4. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

„Little Mix“

4. ročník

5. miesto

 

Mgr. Ján Olejník

Katarína Hrubčová a Peter Urban

bez umiestnenia

Mgr. Ján Olejník

Literárno - dramatický odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

62. Hviezdoslavov Kubín 2016

NOC, SOS Spišská Nová Ves

14.04.2015

Okresná  súťaž

Viktória Staňová

1. miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

Simona Suchá

1. miesto

Adrián Ondov

1. miesto

Žiaci 4.ročníka „Ako sa Kubo stratil...“

1. miesto

62. Hviezdoslavov Kubín 2016

NOC, KOS Michalovce

5.05.2016

Krajská súťaž

Žiaci 4.ročníka „Ako sa Kubo stratil...“

2. miesto s návrhom na postup na celoslovenské kolo

Antónia Bendíková, DiS.art

Simona Suchá

3. miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

3. celoslovenský literárno – dramatický festival Divadelná tehlička 2016

Pro Meliori n.o., mesto Svit

12.4.2016

Celoslovenská súťaž

Adrián Ondov

1.miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

 

Cena za dramaturgickú úpravu textu pre pedagóga

Antónia Bendíková, DiS.art

XIX. Divadelný Trebišov, prehliadka divadla mladých,

NOC Bratislava, MKS Trebišov

21.- 22.4.2016

Celoslovenská súťaž

žiaci II. stupňa „Panny v oblakoch“

3.miesto

Antónia Bendíková, DiS.art

Výtvarný odbor

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie

na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Vesmír očami detí  2016

SOS Spišská Nová Ves

14.04.2016

Okresná  súťaž s postupom na celoslovenské kolo

Adriana Staroňová

1.miesto

Mgr. Martin Olejník

Alexandra Michaleková

3.miesto

Mgr. Martin Olejník

Martina Staroňová

postup do celoslovenského kola

Mgr. Martin Olejník

Ivan Kollarovič

1.miesto

Mgr. Diana Mederiová

Mariana Šoltisová

2.miesto

Mgr. Diana Mederiová

Štefan Gaduš

3.miesto

Mgr. Martin Olejník

Soňa Tomčíková

postup do celoslovenského kola

Mgr. Diana Mederiová

Klára Andrássy

postup do celoslovenského kola

Mgr. Martin Olejník

63. Európa v  škole-Ministerstvo školstva SR:,CVČ Spišská Nová Ves

15.3.2016

 

Okresná súťaž

Michaela Krajňáková

1.miesto

Mgr. Diana Mederiová

Katarína Mrovčáková

1.miesto

Mgr. Diana Mederiová

Nataša Kolesárová

1.miesto

Mgr. Martin Olejník

63. Európa v  škole-Ministerstvo školstva SR:,CVČ Bratislava,

CVČ – regionálne centrum mládeže, Strojárska 3, Košice, 2.6.2016

 

Krajská súťaž

Janka Gajdošová

Čestné uznanie

Mgr. Martin Olejník

EKOVÝKRES, EKOKOMIX 2016

SOS Spišská Nová Ves

23.6.2016

Okresná súťaž

Martina Lojová

1. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Liliana Becková

3. miesto

Mgr. Diana Mederiová

Tomáš Javorský

čestné uznanie

Mgr. Diana Mederiová

Viktória Kršiaková

3. miesto

Mgr. Martin Olejník

4. Maľujte a otografujte s Primalex- om

PPG Deco Slovakia, s.r.o.   Marketingové oddelenie spoločnosti Primalex, Žilina,

27.6.2016

 

Celoslovenská súťaž

Marianna Šoltisová

Ocenená práca 4.-50.

Mgr. Diana Mederiová

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná umelecká škola
    Námestie M. Pajdušáka 2,
    053 11 Smižany

    Zriaďovateľ:
    Obec Smižany
  • +421 53 4297990

Fotogaléria