Menu

2010/2011

Tabuľka úspechov na súťažiach

HUDOBNÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

3.ročník súťažnej prehliadky žiakov ZUŠ východoslovenského regiónu v štvorručnej hre na klavíri,

ZUŠ Bernolákova Košice, 24.3.2011

Krajská súťaž

 

Martin Mangera,

Oliver Klein

 

Frederika

Chovancová,

Ivona Pethöová

 

Zlaté pásmo

 

 

Bronzové pásmo

Edita Rydlová

 

 

Eva Alžbeta Kukurová

Medzinárodná gitarová súťaž Bojnice 2011

MŠ SR, ZUŠ a mesto Bojnice

6.-7.4.2011

Celoslovenská súťaž s medzi-národnou účasťou

Jakub Kmec

 

 

Ivana Morihladková

Zlaté pásmo, 3. miesto

 

Strieborné pásmo

Mgr. Edita Lorková

XVI. ročník regionálnej súťažnej prehliadky v štvorručnej hre na klavíri

ZUŠ Ferka Špániho Martinská ulica Žilina a mesto Žilina

14.4.2011

Celoslovenská súťaž

Martin Mangera,

Oliver Klein

 

Frederika

Chovancová,

Ivona Pethöová

 

Zlaté pásmo

 

 

 

Zlaté pásmo

Edita Rydlová

 

 

 

Eva Alžbeta Kukurová

Akordeónový festival Giraltovce 2011

MŠ SR, ZUŠ a mesto Giraltovce

15.4.2011

 

Celoslovenská súťaž

Nikola Plutová

 

Petra Polláková

 

Ľubomíra Bdžochová, Jana Marcinková

2. miesto

 

3. miesto

 

bez umiestnenia

Oľga Horáčková

Slávik Slovenska 2011

MŠ SR,CVČ, koncertná sála Reduty SNV,

11.5. 2011

Okresná súťaž

Dominik Maniak

 

Gabriela Plutová

 

2. miesto

 

bez umiestnenia

 

Mgr. Marcela Maniaková

Hudobný festival Ivana Ballu

ZUŠ I. Ballu Dolný Kubín, 29.4.2011

Celoslovenská súťaž

Ivana Morihladková,

 

Dominika Zekuciová

 

Martin Mangera,

Oliver Klein

 

Mgr. Edita Lorková

 

 

Mgr. Ružena Vágnerová

 

Edita Rydlová

X.Medzinárodný akordeónový festival Euromusette-Goldentango

Ministerstvo školstva

8.-9.jún 2011

Medzinárodná súťaž

Petra Polláková

Nikola Plutová

Jana Marcinková

Ján Vernarský

Ľubomíra Bdžochová

Matúš Rumančík

Akordeónové trio:

Jana Marcinková,

Petra Polláková,

Nikola Plutová

Zlaté pásmo,1.kategória

Strieborné pásmo,0.kat.

Strieborné pásmo,1.kat.

Strieborné pásmo,3.kat.

Bronzové pásmo,3.kat.

Bronzové pásmo,2.kat.

Vo 4.kat.-komorná hra

Získali strieborné pásmo

Oľga Horáčková

 

 

TANEČNÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Regionálna prehliadka hudobného folklóru detí „ Na tej lúke na zelenej“

NOC, obec Margecany

19.3.2011

Okresná súťaž

DFS Oriešok 

Zlaté pásmo

Mgr. Veronika Kotradyová

Mgr. Marcela Maniaková

Regionálna prehliadka hudobného folklóru detí „ Na tej lúke na zelenej“

NOC, KOS, obec Buzica

16.4.2011

Krajská súťaž

DFS Oriešok 

Strieborné pásmo

Mgr. Veronika Kotradyová

Mgr. Marcela Maniaková

Bc. Šimon Hanzely

 

 

LITERÁRNO-DRAMATICKÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Hviezdoslavov Kubín

NOC, 30.3.2011

Okresná súťaž

Ema Kubičárová

Druhé miesto

Antónia Bendíková

VÝTVARNÝ  ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum.

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo.

Meno oceneného žiaka.

Umiestnenie na súťaži.

Meno pedagóga ktorý žiaka pripravoval.

Európa v škole - Ministerstvo školstva SR:, CVČ v SNV 15.2.2011

okresné kolo

Tomáš Kramár

Adam Horbal

Gabriela Lapšanská

Stanislava Šimková

Dominika Richnavská

Kristína Zvalená

Martina Jendruchová

Dominika Jadroňová

1. miesto

3. miesto

2. miesto

3. miesto

3. miesto

1. miesto

2. miesto

2. miesto

Mgr. Martin Olejník

 

Mgr. Bohuslava Kukurová

 

Európa v škole - Ministerstvo školstva SR:,CVČ Košice 15.2.2011

krajské kolo

Petra Jančígová

1. miesto

 

Mgr. Martin Olejník

 

 

 

 

   

Novinky

Kontakt

  • Základná umelecká škola
    Námestie M. Pajdušáka 2,
    053 11 Smižany

    Zriaďovateľ:
    Obec Smižany
  • +421 53 4297990

Fotogaléria