Menu

2008/2009

Tabuľka úspechov na súťažiach

HUDOBNÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Regionálna súťaž v štvorručnej hre na klavíri

ZUŠ Bernolákova, Košice

12.3.2009

Krajské kolo

Oliver Klein,

Martin Mangera

Strieborné pásmo

Edita Rydlová

Bojnická perla -

súťaž v speve populárnych piesní,

MŠ SR, mesto Bojnice a ZUŠ Bojnice,

9.5.2009

Celoslovenské kolo

Barbora Kavuličová

 

 

Gabriela Plutová

Strieborné pásmo

 

Strieborné pásmo

Mgr. Lucia Bukovinská

XI. ročník medzinárodnej klavírnej súťaže

ZUŠ Márie Hemerkovej Košice, 23.-26-26.4.2009

Medzinárodné kolo

Johanna Steindlerová

Pamätný list

Edita Rydlová

Medzinárodná gitarová súťaž Bojnice 2009

MŠ SR, ZUŠ Bojnice a mesto Bojnice, 2.-4.4.2009

Medzinárodné kolo

Lukáš Belay

Bez umiestnenia

Mgr. Edita Lorková

 

TANEČNÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Regionálna prehliadka hudobného folklóru detí „ Na tej lúke na zelenej“

NOC, obec Margecany

28.3.2009

Okresné kolo

DFS Oriešok 

Zlaté pásmo

Mgr. Veronika Kotradyová

Mgr. Marcela Maniaková

Regionálna prehliadka hudobného folklóru detí „ Na tej lúke na zelenej“

NOC, KOS, Košice Krásna, 24.4.2009

Krajské kolo

DFS Oriešok 

Strieborné pásmo

Mgr. Veronika Kotradyová

Mgr. Marcela Maniaková

Bc. Šimon Hanzely

 

 

 

LITERÁRNO-DRAMATICKÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Stretnutie s Táliou

Regionálna prehliadka detských divadelných súborov, NOC, Spišské divadlo, 19.3.2009

Okresné kolo

Žiaci LDO –rozprávka POLEPETKO

Bez umiestnenia

Antónia Bendíková

 

VÝTVARNÝ ODBOR

Názov súťaže, organizátor, dátum

Typ súťaže:

medzinárodné, celoslovenské, krajské, okresné kolo

Meno oceneného žiaka

Umiestnenie na súťaži

Meno pedagóga, ktorý žiaka pripravoval

Navrhni obal, plagát, tričko svojej obľúbenej skupiny, organizovanou  Základnou umeleckou školou, Jantárová 6, Košice, 21.5.2009

 

Krajské  kolo

Stanislava Barabásova

 

1.miesto

V pc grafike

Mgr. Martin Olejník

Európa v škole - Ministerstvo školstva SR:, 15.2.2009

Krajské  kolo

Lea Rerková

Tatiana Hrušovská

Katarína Hrušovská

 

Bez umiestnenia

Mgr. Martin Olejník

Slovensko krajina v srdci Európy Ministerstvo školstva SR:, 18.3.2009

Celoslovenské kolo

Jana Valigurská

Viktória Fabianová

Petra Jančigová

Adam Horbal

Dominik Melega

Sylvia Fargašová

Liliana Podvojská

Miriam Galdonová

Martin Čatloš

Katarína Gburíkov

 

Bez umiestnenia

Mgr. Bohuslava Kukurová

Mgr. Martin Olejník

Novinky

Kontakt

  • Základná umelecká škola
    Námestie M. Pajdušáka 2,
    053 11 Smižany

    Zriaďovateľ:
    Obec Smižany
  • +421 53 4297990

Fotogaléria