Vznik nášho klubu

Dobrý deň vážení rodičia, dovoľte aby sme Vám predstavili klub akrobatického rock and rollu, ktorý funguje na základnej umeleckej škole Dezidera Štraucha v Smižanoch

Deti v Smižanoch už 5 rokov vedia ako sa tancuje rock and roll. Päť rokov je pre niekoho dlhý čas pre iných zase krátka chvíľa. Pre klub akrobatického rock and rollu zo Smižian je to obdobie, za ktoré sa snažil nájsť si svoje miesto a formoval svoju tvár. Za prvé roky sa deti z našej zušky učili základy tohto dynamického tanca a ich prvé vystúpenia boli úspešné, keď ako tak udržali  rytmus celú tanečnú zostavu. Dnes už dovolím si povedať majú rytmus v krvi a tešia sa na každé tanečné vystúpenie. Za toto krátke obdobie sa už deti zúčastnili množstva verejných vystúpení nielen v rámci ZUŠ. Dva naše páry sa zúčastnili aj majstrovstiev Slovenska v Detve a Peter s Katkou sústredenia v Bratislave. Samozrejme prajeme všetkým našim členom veľa chuti do ďalších tréningov a celej našej ZUŠ-ke veľa úspechov. V ďalších článkoch vám postupne budeme predstavovať náš klub a prinášať fotografie a videá z našej činnosti laugh. Pekný deň.

Mgr. Ján Olejník